مقالات عمومی

۷ روش برای ست کردن انواع جواهرات با استایل شما

ست کردن انواع جواهرات با استایل

ست کردن انواع جواهرات با استایل

اگر فکر میکنید خرید لباس های جذاب و زیبا کافی است تا چشمگیر و متفاوت دیده شوید باید بگوییم این تنها ۵۰ درصد از راه است. اگر قصد دارید زیبا و جذاب دیده شوید باید فراتر از یک لباس خاص بروید. شما به اکسسوری ها، میکاپ جذاب، شینیون و در نهایت یک لباس جذاب احتیاج دارید. به دنبال یک جلوه جدید از خودتان هستید؟ با ما این چند قدم را طی کنید تا ورژنی جدید از خودتان را کشف کنید.

 

استایل مینیمال
آیا یک استایل مینیمال همیشه ترجیح شما است؟ اگر پاسخ مثبت است باید انتخاب شما در اکسسوری ها تا حد امکان ساده و بدون تجملات باشد. استایلی با لباس های ساده و رنگهای نود یا روشن که تا حد زیادی ساده گرایانه است. کسانی که استایلی مینیمال دارند ترجیح می دهند تا لباسها و اکسسوریهای ساده را انتخاب کنند. آنها یک دستبند کارتیه یا تنها یک دستبند زنجیری ساده را در اولویت قرار میدهند و این نهایت اکسسوری آنها است. شما هم با کمترین اکسسوری احساس راحتی دارید؟ اگر اینطور است بهترین راه برای پس انداز یا سرمایه گذاری خرید شمش طلا یا شمش نقره است. بدون این که هزینه ای بابت اجرت ساخت زیورآلات بپردازید با خرید انواع شمش های طلا ۲۰ تا ۱۰۰ گرمی می توانید در پس انداز پول خود یک روش جایگزین برای سرمایه گذاری آتی داشته باشید. تنها چند اکسسوری که فکر میکنید همیشه کاربرد دارند را بخرید و باقی پول خود را با خرید شمش طلا پس انداز کنید.

استایل مینیمال

 

استایل کژوال
کسانی که استایلهای روزمره یا کژوال را انتخاب میکنند به دنبال راحتی بیش از حد هستند. آنها لباسهایی را انتخاب میکنند که تا حد امکان راحت باشد. جینهای ساده، پیراهنهای اسپرت یا تیشرتهای آزاد که کمترین فشاری روی پوست وارد نمیکنند انتخاب این افراد است. آنها از اکسسوریهای استفاده میکنند که تنها به آن نیاز دارند. به عنوان مثال ساعت اکسسوری مورد علاقه کسانی است که استایل کژوال را انتخاب میکنند. این افراد به دنبال پوشیدن لباسهای پر زرق و برق نیستند و اگر قصد خرید طلا به عنوان اکسسوری را داشته باشند انتخاب یک مدل ساده را ترجیح میدهند. مدلهایی که دست و پا گیر نیستند و حتی میتوانند در خرید آنلاین آنها را انتخاب کنند. افرادی که این سبک استایل را انتخاب میکنند استایلی راحت را به یک استایل پر زرق و برق با لباسهای چرم و تنگ ترجیح میدهند.

استایل کژوال

 

استایل مونوکروم

افرادی با روحیه حساس و گاها وسواسی این استایل را به شدت میپسندند. این سبک پوششی از ترندهای محبوب جوانان در چندسال اخیر هستند. هماهنگی اکسسوری با این استایل چندان کار سختی نیست. کافی است رنگ مورد نطر خود را در تناژی مشابه برای اکسسوری انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر رنگ قهوهای را در استایل مونوکروم انتخاب کردهاید، بهتر است تا دستبندهایی با رنگ قهوهای روشن را پیدا کنید تا هماهنگی کافی را با این استایل داشته باشد. همچنین میتوانید اکسسوریهای طلا را به همراه استایل کرم رنگ و تناژهای مختلف این رنگ استفاده کنید. برای استایلی صورتی رنگ اکسسوریهای رزگلد انتخابی مناسب است و به همین ترتیب استایلهای دیگر با رنگهای مشابه ست میشوند.

استایل مونوکروم یا تک رنگ

استایل آوانگارد
آوانگارد یک سبک پوششی نسبتا جدید است که به معنی نوآوری و خلاقیت است. شما میتوانید هر آیتم خلاقانه و جدیدی را به لباسهای خود اضافه کنید. آوانگارد میتواند با اکسسوریها و لباسهای عجیب همراه باشد. این که چه لباسی بپوشید بستگی به انتخاب شما دارد و اکسسوریها هم میتوانند باتوجه به خلاقیت خودتان ساخته و پرداخته شوند. تمام آن لباسهای عجیب و دور از باوری که در شوهای فشن و کت واک ها میبینید در این استایل جای میگیرد و شما هم آزادید تا هر اکسسوری را به هرتعداد که میخواهید بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. گردنبندهای طلا با پلاک هایی به اندازه یک کف دست همان چیزی است که در جواهر فروشی ها به فکر خرید نشدن آن تا ابد هستید، اما این مدلها برای استایل آوانگارد طبیعی و نرمال هستند.

استایل آوانگارد

استایل بوهو
بوهو پوششی جذاب و سنتی است که اکسسوری های مخصوص خود را دارد. اگر خلاقیت زیادی در ساخت اکسسوری دارید بهتر است خودتان دست به کار شوید و اکسسوری های جذاب برای استایل خود را بسازید. احتمالا آزادی چندانی در انتخاب جواهرات نخواهید داشت و تنها انگشترهایی با سنگ های قیمتی و رنگ مناسب این استایل هستند. میتوانید از پر، مهره های چوبی، مهره های فلزی و پلاکهای رنگی برای ساحت اکسسوری هایی مثل دستبند و گردنبند استفاده کنید. حتی میتوانید لباسهای خود را با این اکسسوری ها تزئین کنید و چیز جدیدی خلق کنید که در هیچ فروشگاهی موجود نیست. اگر از کلاه استفاده میکنید چند پر به آن بدوزید یا بچسبانید. گلدوزی های آماده را امتحان کنید. آنها معرکه هستند.

استایل بوهو

استایل ماکسیمال
ماکسیمال استایلی در نقد مینیمالیسم است که در آن اکسسوریهای مختلف و البته پر زرق و برق و رنگارنگ استفاده میشود. در این استایل شما میتوانید برعکس استایل مینیمال از رنگهای روشن در تنوع بالا استفاده کنید و آزادی عمل بیشتری در استفاده از اکسسوریهای رنگی و جنسهای مختلف دارید. در این استایل شما میتوانید با شجاعت بیشتری از رنگ های شاد و لباس های طرح دار استفاده کنید. اکسسوری های بزرگ را امتحان کنید و از روسریهای کوچک و عینک استفاده کنید.

استایل ماکسیمال

 

استایل کلاسیک
کلاسیک پوشها در انتخاب اکسسوری طلا آزادی عمل چندانی ندارند. آنها طلا یا جواهراتی را انتخاب میکنند که ساده و در عین حال اصیل باشد. زنجیرهای ضخیم و بلند، دستبندهای زنجیری بدون آویز و گوشوارههای میخی ساده برای کلاسیک پوش ها عالی است. آنها بدون هیچ پیچیدگی خودشان هستند و نیازی به تاکید بیش از اندازه بر استایلشان ندارند.

استایل کلاسیک

جواهرات و اکسسوریها عضو جدا نشدنی از استایل افراد شیک پوش است. آنها به خوبی میدانند با چه روشی میتوانند نظر بیننده را به استایل خود جلب کنند.